element_72dpi (1)element_72dpi (1)element_72dpi (1)element_72dpi (1)element_72dpi (1)element_72dpi (1)element_72dpi (1)element_72dpi (1)element_72dpi (1)element_72dpi (1)element_72dpi (1)element_72dpi (1)element_72dpi (1)element_72dpi (1)element_72dpi (1)element_72dpi (1)element_72dpi (1)element_72dpi (1)element_72dpi (1)element_72dpi (1)element_72dpi (1)element_72dpi (1)element_72dpi (1)element_72dpi (1)element_72dpi (1)element_72dpi (1)element_72dpi (1)element_72dpi (1)  

COMPETITII SCOLARE 2010

Gimnaziu – 2010
CLASAMENT TURNEU FINAL

1. Scoala cu cl.I-VIII Matei Basarab Turnu Rosu Sibiu
2. Scoala cu cl.I-VIII N.Balcescu Dragasani Valcea
3. Scoala cu cl.I-VIII Ulmu Calarasi
4. Scoala cu cl.I-VIII Gheraesti Neamt
5. Scoala cu cl.I-VIII Sacalaseni Coruia Maramures
6. Scoala cu cl.I-VIII nr. 6 Ramnicu Sarat Buzau
7. Liceul Ortodox Sf.Antim Mireanu Bucuresti
8. Scoala cu cl.I-VIII Almas Arad

Licee – 2010

CLASAMENT TURNEU FINAL

1. Liceul Stefan cel Mare Ramnicu Sarat
2. LPS Roman
3. Grup Scolar Bratianu Dragasani Valcea
4. Grup Scolar Industrial Sebis Arad
5. Grup Scolar Avram Iancu Sibiu
6. Seminarul Liceal Teologic Ortodox Bucuresti
7. Liceul Teoretic Al.Rosetti Vidra
8. Liceul Teoretic Carei Satu Mare

I. Campionatul National Juniori I – 2010

CLASAMENTUL FINAL
1. Biruinta Gheraesti Neamt
2. CSM Ramnicu Sarat
3. Victoria Surdila Greci Braila
4. Dinamic Coruia Maramures
5. Comunitar Prima Prundeni
6. Speranta Tataru Braila
7. Luceafarul Ramnicelu Buzau
8. Spicu Horia Constanta

II. Campionatul National Juniori I in sala – 2010

CLASAMENTUL FINAL
1. Biruinta Gheraesti Neamt
2. CSM Ramnicu Sarat
3. Luceafaru Ramnicelu Buzau
4. Viitorul Hirlau Iasi
5. Cleopatra Constanta

 

III. Campionatul National Juniori II -2010
CLASAMENTUL FINAL
1. Biruinta Gheraesti Neamt
2. Dinamic Coruia Maramures
3. Comunitar Prima Prundeni
4. CSM Ramnicu Sarat
5. Spicu Horia Constanta

IV. Campionatul National Juniori II in sala – 2010

CLASAMENTUL FINAL

1. Biruinta Gheraesti Neamt
2. Sport Club Cronos Barlad
3. Viitorul Hirlau Iasi
4. Sanandrei Timis
5. Win-Gym Constanta

Leave a Comment

(required)

(required)